Jak správně vyhodnotit, spočítat a koupit svou první investiční nemovitost

ZPĚT K VÝPISU ČLÁNKŮ

Neslyšeli jste náhodou taky už někdy tato slova? „Je to nahoře! To nemůže vydržet! Brzo to půjde dolů. Počkám až to spadne, dávám tomu maximálně 2 roky. Až pak něco koupím.“

Já tato slova slýchávám každý den, na každém rohu. Na svém živém Investičním semináři jsem se na tuto investiční predikci podíval z pohledu minulých cen a to rovnou od roku 2005 až 2018. Výsledek mě samotného překvapil. Jsem si jistý, že překvapí i vás. Podívejte se na krátké 5 minutové video po kterém budete vědět, zda máte 2 roky počkat až ceny opadnou, nebo zda se máte pustit do investování dnes a na nic nečekat.

Můj živý investiční seminář je určen:

  • Pro každého, kdo plánuje investovat do nemovitostí a nespokojí se s neověřenými a obecnými radami o realitním investování, které publikují novináři bez reálných zkušeností.
  • Pro každého, kdo hledá aktuální a praktické, nikoliv teoretické informace.
  • Pro každého, kdo nechce trávit stovky hodin samostudiem a chce získat kumulované know-how, které nepřetržitě sbírám od roku 2010.
  • Pro každého, kdo se chce naučit investice hledat, vyhodnocovat a počítat jako zkušený realitní investor.

Máte dvě možnosti. Buď se do hledání a vyhodnocování své realitní investice pustíte sami s tím co teď víte, nebo začnete až po investičním semináři, ale s pořádnou dávkou znalostí a praktických dovedností. Víte například, jak u každé koupě bytu nebo domu ušetřit na dani z nabytí nejméně 16 000 Kč? Na semináři vám dám přesný návod! Standardně poskytuji investiční konzultace za 2 500 Kč/hod. Vy máte teď možnost získat tři hodiny mého času za zlomek ceny. Neváhejte a přihlaste se na tříhodinový investiční seminář. Kapacita míst je každý měsíc omezena.