Jak ušetřit velké peníze a kýbl nervů? Investujte do realitní gramotnosti

ZPĚT K VÝPISU ČLÁNKŮ

Nákup i prodej nemovitostí představuje velmi důležitý životní krok, který většina lidí dělá jen jednou za život. Na této cestě je mohou potkat mnohá úskalí a neznamená to jen špatně zvolená nemovitost, nevýhodné financování nebo nesolidní realitní makléři, o kterých se tak často píše. V naprosté většině si bohužel lidé mohou za své chyby sami – spoléhají příliš na první dojem a podceňují rizika. V důsledku toho přichází o peníze nebo dokonce o nemovitosti. Také se však ochuzují o příležitosti v podobě ještě lepších nemovitostí, které by více splňovaly jejich potřeby nebo požadavky a dělaly jim radost, protože neví, jak je hledat.
 
Jste-li v situaci, že kupujete / prodáváte nemovitost, investujte trochu času do realitní gramotnosti. Naučíte se tak jednodušeji odhalit skryté hrozby a rizika. Současně s tím identifikovat skryté příležitosti pro nákup zajímavých nemovitostí ať už k vlastnímu bydlení nebo na investici.
 
Zajímavou volbou pro vás může být i nový videokurz Pavly Temrové
 
https://youtu.be/ukBM3guNrmI

více videí naleznete na stránce realitnickucharka.cz/videokurz

 
Díky tomuto videokurzu budete vědět jak ušetřit velké peníze za nákup nemovitosti i to, jak hledat nemovitosti opravdu efektivně. Jak včas odhalit skryté hrozby, rizika i příležitosti. Naučíte se bezpečně investovat do nemovitostí i s minimem vlastních zdrojů. Prodat / pronajmout nemovitost s vyšším ziskem. Naučíte se používat arzenál velmi výkonných nástrojů, který vám pomůže snížit cenu nemovitosti, ale současně vydělat při jejich prodeji. A je jen na vás, zdali se touto cestou vydáte sami nebo s pomocí seriózní realitní kanceláře.
 
Autorkou Realitní kuchařky je Pavla Temrová, která se na realitním trhu pohybuje v různých profesních i osobních rolích více než patnáct let. Byla u zrodu několika českých realitních vyhledávačů a aplikací, stejně jako u zrodu desítek úspěšných developerských projektů a nových městských čtvrtí.

Své zkušenosti sbírala v zahraničí i u nás. V letech 2000 – 2004 pracovala na pozici projektové manažerky ve společnosti Active 24. Přes deset let pracovala v developerské společnosti Finep, ve které měla na starosti komunikaci a PR.
 

Prostřednictvím Realitní kuchařky se dělí o velmi zajímavé a užitečné tipy a recepty, které je možné začít ihned používat v praxi. V realitním kotli míchá a vaří koupě, prodeje i pronájmy, byty, domy, pozemky, chaty, chalupy, ale i sklepy a garáže. Přináší čtenářům a účastníkům vzdělávacích kurzů a seminářů zcela nový pohled na nemovitosti s cílem pomoci jim vyřešit otázku vlastního bydlení nebo najít zajímavou investici bez ohledu na to, zdali se jedná o nový byt v Praze nebo starší rodinný dům třeba na Šumavě.
 
S Pavlou Temrovou jsme na konci roku 2013 natočili naši 4. realitní snídani, kterou vidělo už přes 3 500 lidí
 

 
Autorem příspěvku je Pavla Temrová a Martin Tesárek