Kde najít hodnotné informace, které potřebujete k úspěšnému investování do nemovitostí?

ZPĚT K VÝPISU ČLÁNKŮ

Investovat do nemovitostí se zvládnete naučit. Je to podnikání jako každé jiné. Má to pouze jeden háček – kvalitní informace. Kde je vzít, aby byla vaše první investiční nemovitost zisková?

K úspěšnému investování do nemovitostí nepotřebujete ani maturitu s ekonomickým zaměřením ani vysokou. Já se ještě před 9 lety zajímal pouze o sport. O to, co budu jíst a kolik to bude mít sacharidů, bílkovin a jakou energetickou hodnotu. A teď mi lidé platí 2 500 Kč za hodinu, abych jim poradil, jak a do čeho investovat…

Neprošel jsem žádnou speciální vysokou školou. Na investování do nemovitostí nemám žádný titul. 

Měl jsem zkušenosti, ale hlavně správné informace, které jsem získal učením a vlastním investováním. 

První doporučení: Dávejte si pozor, kde informace berete

Není nic horšího, než začít investovat do nemovitostí se špatnými radami. Představte si, že vložíte všechen svůj čas, peníze a úsilí do projektu, který skončí krachem. Jakmile se jednou spálíte, do dalších pokusů se vám už nechce. 

Proto si nenechávejte radit od lidí, kteří:

  • Nevlastní žádnou investiční nemovitost. 
  • Nikdy žádnou investiční nemovitost nevlastnili.
  • Nemají absolutně žádné zkušenosti s investováním do nemovitostí. 

Zkuste se zeptat svých rodičů nebo třeba přátel, co si myslí o investování. Tuším, jaká bude jejich odpověď a jak vám jejich rady pomohou…

Jděte rovnou tam, kde vám skutečně pomohou:

Konzultace se zkušeným realitním investorem: Vklad, který se vrátí

Myslíte si, že je cena hodinové konzultace 2 500 Kč příliš? Na první pohled možná ano. 

Zkuste si ale spočítat, kolik času a peněz byste do sebe museli vložit, abyste se aspoň trochu přiblížili znalostem a zkušenostem, kterými realitní investor disponuje. Je to otázka několika let. 

Na konzultaci s realitním investorem dostanete úplně všechno know-how a zkušenosti v koncentrované formě. Vy si jen řeknete: Chci investovat do nemovitostí v Praze. A vše ostatní vyřeší realitní investor za vás, a to se ziskovým výsledkem. 4 hodinové konzultace jsou pak zanedbatelné v poměru s tím, kolik vám úspěšná investice do nemovitostí vydělá. 

E-booky o investování do nemovitostí, kterých je jako šafránu

Co si budeme povídat. Na internetu si můžete stáhnout tisíce e-booků, které vám zaručeně pomohou vyřešit jakýkoliv problém. Jenže obvykle jsou to e-booky o ničem, nebo pouze problematiku naznačují a vy musíte provést další kroky k tomu, abyste se dopracovali k hodnotným informacím. 

S dostupností informací o investování do nemovitostí je to ještě složitější. Existuje mnoho knih obecně o investování. Žádná však zaměřující se výhradně na investování do nemovitostí

To je také jeden z důvodů, proč jsem se rozhodl elektronickou knížku o investování do nemovitostí napsat – protože nic podobného nenajdete. 

Knížka se jmenuje: Jak se stát milionářem za minimum práce, aneb 16 důvodů, proč se vyplatí investovat do nemovitostí.>>

Elektronická kniha vás přesvědčí o tom, že investovat do nemovitostí zvládnete i vy. Také vám vysvětlí, proč vám investování změní život a udělá vás finančně nezávislými.

Jestli chcete do investování do nemovitostí skočit po hlavě, máte třetí možnost:

Kurzy investování do nemovitostí: Vybírejte pečlivě

Stejně jako při výběru realitní investora si pečlivě vybírejte i kurzy o investování do nemovitostí. Všechno je to pouze o tom, kdo stojí na druhé straně a jaké informace vám předá. 

Zkušený realitní investor s bohatou praxí vám naservíruje takové informace, které jinde neseženete

Zkuste se vyhnout kurzům, jež vám dávají pouze kusé informace o investování do nemovitostí, protože si takových kurzů musíte koupit několik, abyste získali komplexní přehled. 

Pravidelně pořádám investiční semináře, ve kterých prozrazuji, jak správně vyhodnotit, spočítat a koupit svou první investiční nemovitost. Nemohu se však rozkrájet, abych předal své know-how všem zájemcům o investování. 

Proto jsem vytvořil Investiční videokurz, který vám přinese:

  • Správné a přesné informace.
  • Minimum teorie z učebnic.
  • Poznatky z praxe, které můžete ihned aplikovat.
  • Moji on-line podporu během kurzu.
  • Ale zejména důraz na výsledky.

Zjistěte, jaké výhody vám přinese nový Investiční videokurz.>>

Jedno je jisté:

Pokud k sobě máte zkušeného realitního makléře a správné informace, budete to mít jednodušší než kdokoliv jiný.