Levné byty Žižkov

ZPĚT K VÝPISU ČLÁNKŮ

…tak jsme nazvali náš nový developerský projekt, který předčil očekávání všech – nás, developera i klientů.

 
14. května jsme oficiálně zahájili předprodej a dnes, 30. května je rezervována polovina bytů. V průměru rezervujeme 1 byt za 1 den.
 

Nikdy v minulosti se nám nepodařilo prodat polovinu celého projektu v tak krátkém čase!
 
Už samotný název projektu Levné byty Žižkov napovídá, že se jedná opravdu o levné byty na Praze 3.
 
Nejlevnější byt v tomto projektu byl byt o dispozici 1+KK s podlahovou plochou 24,2 m2 + balkonem 2,2 m2 a sklepní kójí 1,1 m2, tento byt byl umístěný v 1. patře domu s výtahem, orientovaný na západní stranu a ve variantě v původním stavu se prodával za cenu 1 345 000 Kč vč. DPH a provize – tedy konečná cena! Varianta po kompletní rekonstrukci stála 1 650 000 Kč vč. DPH a provize.
 
Tady je pár fotek ve variantě před rekonstrukcí:

 
No nebyla to výhodná investice? Tento byt pronajmete s přehledem za 8 000 Kč + poplatky a dosáhnete tak čistého ročního výnosu přes 5% z investice.
 
Celý dům aktuálně prochází kompletní rekonstrukcí. V současné době probíhá kompletní výměna stoupaček (voda, odpad, elektřina, plyn). Dále bude v domě instalován zcela nový výtah, opravené vnitřní prostory domu, instalována nová plastová okna a rekonstruována fasáda. Na podzim pak začne realizace dvou nových pater na místo současné půdy. Termín dokončení těchto oprav je konec roku 2015. Půdní nástavba do léta 2016.
 
Dům se nachází v těsné blízkosti sportovního areálu Pražačka a parku Vítkov. Pouhých 250 m od domu je tramvajová zastávka Ohrada (4 min. na metro A Želivského, nebo 13 min. do centra na Náměstí republiky).
 
Pokud vás tento projekt zaujal, podívejte se na stránky projektu www.levneBytyZizkov.cz a domluvte si s námi prohlídku. Rádi vám zbývající volné byty ukážeme.
 
Martin Tesárek