PF 2016, aneb náš rok 2015 v číslech

ZPĚT K VÝPISU ČLÁNKŮ

Rádi bychom vám alespoň touto cestou poděkovali za krásná čísla, kterých jsme díky vám mohli v roce 2015 dosáhnout…
 
…prodali jsme 67 nemovitostí v celkové hodnotě 180 767 000 Kč. Nejdražší nemovitost jsme prodali za 17 050 000 Kč a naopak nejlevnější za 1 480 000 Kč.
 
Natočili jsme 8 nových videí, které jsme umístili na náš YouTube kanál. Tato videa měla 20 012 zhlédnutí v celkové délce 97 762 minut, tj. v přepočtu více než 67 dnů.
 
Nejsledovanější video loňského roku byla Realitní snídaně z roku 2013 o pronájmu bytu kterou vidělo 2 446 lidí.
 

 
Napsali jsme celkem 10 nových blogových článků na realitní téma. Píšeme o tom, co denně zažíváme, dělíme se o své zkušenosti,radíme lidem i realitním makléřům. Naše stránky navštívilo v tomto roce 40 737 lidí. Nejčtenější článek celého roku byl článek s názvem Nejčastější otázky k dani z nabytí nemovitosti, který si přečetlo 10 808 lidí.
 
V nabídce máme také neveřejné nemovitosti, které nabízíme přes stránku Neveřejný prodej. Díky této stránce jsme zobchodovali 12 nemovitostí neveřejnou cestou, bez použití běžné realitní inzerce.
 
Naše databáze poptávajících klientů činí k dnešnímu dni 10 231 unikátních kontaktů. Tato databáze nám umožňuje prodávat vaše nemovitosti v rekordně krátkém čase. Náš rekord je nyní 6 hodin a 32 minut od odeslání nabídky, do podpisu rezervační smlouvy (prohlídka nebyla ani nutná).
 
V roce 2015 jsme uzavřeli brány on-line vzdělávacího kurzu pro realitní makléře Marketing pro makléře, jehož neplacenou úvodní část zhlédlo 3 256 realitních makléřů. Na všechny makléře máme e-mailovou adresu a při prodeji nemovitostí tuto databázi úspěšně používáme, pro rychlejší a efektivnější prodej.
 
Uvědomujeme si, že těchto čísel bychom nedosáhli bez vaší podpory!
 
 

Děkujeme, že nám důvěřujete!
Děkujeme, že nás doporučujete!
Děkujeme, že nám dáváte možnost ukázat, co umíme a co nás baví!

 
 
Věříme, že i váš rok 2015 byl plný zajímavých čísel a přejeme vám, aby i ten nadcházející, byl stejně tak úspěšný!
 
Ještě jednou děkujeme a povedený vstup do roku 2016 vám přejí Makléři na doporučení.
 
Pokud budete potřebovat pomoct při prodeji vaší nemovitosti, ať už formou veřejného, nebo neveřejného prodeje, neváhejte se podívat na naše moderní realitní služby a oslovit nás.
 
I pro vaši nemovitost rádi natočíme poutavé video, díky kterému prokazatelně dosáhneme většího zájmu o vaši nemovitost a mnohdy i vyšší ceny, za kterou se nemovitost prodá…