Realitní snídaně č. 4 – S Pavlou Temrovou o knížce Realitní kuchařka a o tom, jak se zabezpečit na stáří

ZPĚT K VÝPISU ČLÁNKŮ

Realitní snídaně s číslem 4 je na světě.  Bylo nám potěšením před pár dny posnídat s Pavlou Temrovou, autorkou velice úspěšné knížky o nemovitostech, realitní a finanční gramotnosti, která nese název Realitní kuchařka. Teď si říkám, kdo jiný taky mohl být našim prvním hostem, než „Realitní kuchařka“ 🙂

Pavla Temrová je pro mě takový český Robert Kiyosaki, doufám, že ho znáte? Pokud ne, tak honem nastudovat.

Díky svým letitým zkušenostem v oblasti prodeje, koupě, pronájmu i účasti na dražbách nemovitostí, dokáže Pavla lidem objasnit mnohdy složitý svět realit. Ze své praxe vím, že mnoho lidí se bojí  investovat do nemovitostí. Někdy je to ze strachu a nedostatku informací. A někdy si prostě myslí, že investování do nemovitostí je pouze pro „bohaté“, což není pravda! Pokud si přečtete knížku Realitní kuchařka, zjistíte, že nic není tak složité, jak se na první pohled může zdát. Pavla při psaní uplatnila svůj talent vysvětlit složité věci jednoduchou formou a možná právě díky tomu, slaví její knížka úspěch jak mezi lajky, tak mezi profíky v realitní branži.

 

Textový  přepis našeho rozhovoru najdete na tomto odkaze.

SOUTĚŽ O 10 KNÍŽEK REALITNÍ KUCHAŘKY

Pokud se Vám naše povídání líbilo a cítíte, že tu knížku prostě musíte mít, zapojte se prosím do naší soutěže. Chceme dostat video mezi co nejvíc lidí a věříme, že nám v tom můžete pomoct. Stačí toto video sdílet buď na svém facebooku, google+, twitteru, blogu, na svých webových stránkách, nebo kdekoli jinde. Pokud tak uděláte, moc nám tím pomůžete a zároveň se zapojíte do soutěže o 10 knížek Realitní kuchařky.

MALĚ ZAMYŠLENÍ PAVLY TEMROVÉ NA KONEC…

„Jak budeme žít až zestárneme? Jedno je jisté, náš stát se o nás nepostará! Každý den potkávám spoustu lidí, kteří se chovají tak, jako by tomu jednou mělo být jinak a je mi jich velmi líto. V roce 1948 na jednoho důchodce pracovalo 9,5 lidí. V roce 2008 na 2 důchodce 3 pracující a v roce 2050 budou na 3 důchodce 2 pracující, to je jednoduchá matematika, že důchod nebude žádná hitparáda. Přesto se spousta mladých lidí budoucností nezabývá. Alespoň že někteří mají penzijní připojištění. Ale i tak, vezmu-li v úvahu např. 1000,-Kč /měsíc, u které nám stát přispěje maximální výší státní podpory – tedy 230,-Kč, tak to bude za dvacet let 295 tisíc. Ano, to je hezká částka, ale stačí nám to? A co když někteří z nás nebudou mít do té doby vyřešené vlastní bydlení? Přesto je spousta lidí, kteří nemají ani penzijní připojištění. Finanční, potažmo „realitní gramotnost“ by měla být povinná nejen ve škole, ale i v rámci rodinných debat, namísto čtení blesku a koukání na „růžovku“.

Zveřejněno na Facebooku RealitníKuchařka.cz, dne 18. 10. 2013

A TEĎ TROCHU OBCHODNĚ…

Až se rozhodnete investovat do nemovitostí, doufáme, že to bude právě naše společnost Makléři na doporučení, na koho si vzpomenete a koho požádáte o pomoc při hledání správné investiční nemovitosti. Určitě Vám dobře poradíme! Vždyť i my sami do nemovitostí pravidelně investujeme…

To samé platí i o prodeji nemovitosti. Mrkněte se na služby, které nabízíme klientům, kteří se rozhodnou prodat svou nemovitost.