Reference

Po několika špatných zkušenostech s realitními kancelářemi byl obchod zprostředkovaný panem Tesárkem naprosto v pořádku. Jeho kolegyně, která se sice zaučovala si počínala také dobře a celá akce proběhla opravdu velmi rychle od první prohlídky, přes potřebné doklady k vyřízení hypotéky a advokátní úschovu až po předání bytu a dodání finálního výpisu z katastru, jakož i kontakty na SVJ. S protistranou jsme se potkali jen u podpisu smluv. Jako bonus byla vlastní iniciativa pana Tesárka – pomoc s převodem energií. Takto by měly služby realitních kanceláří vypadat. Děkujeme.

Jaroslav a Linda Špaňhelovi

Posílám vám i panu Tesárkovi a celé vaší RK poděkování za zprostředkování prodeje mého bytu na Praze 6. Vynikající profesionální služby na té nejvyšší úrovni. Moc děkuji za perfektní servis a zdárné dotažení prodeje.
Přeji vám všem hodně profesních i soukromých úspěchů a především hodně zdraví.

Jana Dolejšová

Pan Michal Zajíc je příjemný mladík se zkušenostmi s realitami. Podařilo se mu rychle zajistit seriozního a spolehlivého nájemníka do bytu 2+1. Budu ho doporučovat známým, kteří budou potřebovat služby realitního makléře.

Z. Gregoriades

Pan Tesárek mi na přelomu roku 2018/2019 pomohl splnit sen – pořídit si vlastní bydlení. Z předešlých zkušeností jsem realitní makléře neměla moc v oblibě (stejně jako finanční poradce), do toho jsem byla ovlivněna od kolegů a známých, kteří si předávali pouze špatné – až vyhrocené zkušenosti. Když jsem na inzerát našla byt, který se mi líbil, pochlubila jsem se kolegům a slyšela jsem jen: ,,přes realiťáka? To tě bude stát hodně peněz, dej si pozor, atd.“. Ale … prodej bytu zprostředkovával pan Tesárek, který byl od první chvíle velmi vstřícný, měl se mnou obrovskou trpělivost a bylo vidět, že se mi snaží pomoci aby koupě bytu dopadla dobře a hladce. Po celou dobu jsem nemusela nic dělat, vše za mne zařídil a veškeré kroky vysvětlil. Díky jeho přístupu a všemu, co pro mne udělal jsem mu velice vděčná. Dokonce mohu říct, že jsem změnila názor na realitní makléře a pokud budu příště opět potřebovat pomoc, ráda se na pana Tesárka znovu obrátím a každému ho doporučím. Za to vše mu patří veliké díky!

Michaela Sotonová

Pane Muško, moc děkuji za perfektní a rychlou práci. Budu maximálně doporučovat. Jste jednička ve svém oboru. Patří Vám opravdu velké díky!

Edita V.

Právě dnes jsem s panem Muškou dokončil prodej mého bytu. Musím říci, že jak jsem se toho nejprve bál, tak díky panu Muškovi proběhlo vše podle předem stanovených plánů a celá akce trvala jen něco málo přes měsíc. Pan Muška mi byl doporučen kamarádem a 100% budu doporučovat dál. Ješte jednou děkuji!

Petr Vopátek

Na pana Tesárka jsem narazil náhodou na internetu. Byla to první zkušenost s kupováním pozemku a hned skvělá. Na všechny dotazy jsem dostal odpovědi takřka obratem a v součastné době vlastním pozemek v lokalitě, ve které jsem chtěl. Vřele doporučuji a děkuji ještě jednou za perfektní služby, rychlou a vstřícnou komunikaci.

Petr Švejda

Investiční seminář Martina Tesárka doporučuji všem, kdo hledají srozumitelné informace podané příjemnou a pokornou formou. Vlastní zkušenosti, příklady z praxe a sympatický projev si rád poslechnu i na dalších seminářích na toto téma.

Ondřej Černovický

Investičního semináře jsem se účastnil jako člověk, který neměl s investováním do nemovitostí žádné zkušenosti. A musím říct, že seminář plně naplnil mé očekáváni. Prezentace byla obsáhlá a plná zajímavých informací. Oceňuji především to, že informace, které Martin v rámci semináře sděluje, jsou jeho vlastní zkušenosti z praxe. Dozvíte se na co si dát pozor, s čím počítat ale také to, jak jednotlivé investice mezi sebou porovnávat a vytěžit tak z nich maximum. Interakce s publikem zde také nechybí, takže se rozhodně nudit nebudete. Díky účasti na tomto semináři jsem dostal zcela nový pohled na investice z této oblasti a rozhodně bych tento seminář doporučil všem, kteří zvažují investici do nemovitosti a chtěli by se dozvědět drahocenné informace od člověka, který v tomto odvětví umí chodit.

Filip Eliáš, student VŠ

Martin mi výborně pomohl při konzultaci realitního projektu. Dozvěděl jsem se věci tak jak reálně na trhu fungují, které mi běžná realitka neřekne. Vzhledem k velkým úsporám při jednání s protistranou, byť o malých procentech z ceny, se konzultace bohatě vyplatila. Doporučuji!

Michal Till, konzultant, programátor a návrhář aplikací a uživatelských rozhraní

V minulém roce naše firma využila služeb vaší firmy, při koupi bytu ve Šrobárově ulici, kde se nám zcela věnoval pan Martin Tesárek. Velmi nás potěšilo seriozní jednání a profesionalita pana Tesárka a jeho týmu. Do budoucna určitě nevylučujeme další spolupráci.

Amer Sharaf

Setkala jsem se s několika realitními makléři a pan Tesárek mne přesvědčil rozsahem svých služeb, profesionalitou, přístupem a celkovou cenou za tyto služby. Na pana makléře Tesárka jsem se mohla ohledně organizace bytu a jeho prodej plně spolehnout. Fotografie bytu byly v dobré kvalitě, navíc natočil i zábavné video propagující můj pražský byt a jeho okolí. Kdybych potřebovala, služby pana Tesárka bych využila znovu a mohla jej s klidným svědomím doporučit i ostatním prodávajícím.

RNDr. Jana Vobecká, Ph.D.

Na Martina jsem dostala doporučení od mých dobrých přátel, když jsem prodávala svůj byt v Uruguayské ulici na Vinohradech. S jeho službami jsem byla velice spokojena, zejména s profesionálním a odborným přístupem při prodeji bytu a jeho časovou flexibilitou. Díky své početné databázi klientů prodal Martin můj byt ještě dříve, než jsme spustili veřejnou inzerci na realitních portálech. Díky tomu jsem byla ihned schopna zarezervovat nový byt ve Valjevu (Srbsko) a dostat slevu za rychlou koupi. Ve stejný okamžik mi Martin pomohl najít druhý byt v Praze v Kodaňské ulici a pomohl mi pohlídat právní stránku při jeho koupi. Martina bych jednoznačně doporučila všem, kteří prodávají nebo kupují byt!

Radmila Nikśič

Se službami pana Tesárka jsme byli moc spokojeni, pomohl nám s koupí stavebního pozemku. Po celou dobu jednal profesionálně avšak s velmi osobním přístupem a trpělivostí. Můžeme jen doporučit.

Lucie Podroužková

Na pana Tesárka se naše rodina obrátila opakovaně už po třetí. Nyní to bylo ve věci prodeje mého bytu na Praze 4 v Braníku. Pan Tesárek mě nejprve upozornil na nedostatky mého bytu a doporučil mi jejich odstranění, které nebylo nijak nákladné a určitě nám v prodeji pomohlo, stejně tak mi poradil s naceněním nemovitosti, zařídil profesionální nafocení bytu, prezentaci nemovitosti i placenou reklamu na Facebooku. Díky těmto nadstandardním marketingovým aktivitám se nám společně podařilo prodat byt za částku, která byla nad moje očekávání! Celé jednání s kupujícím, právníky i katastrem nemovitosti řídil pan Tesárek, já jsem nemusela prakticky nic dělat. Jen jednou jsem přijela podepsat kupní smlouvu a to za mnou vlastně pan Tesárek přijel až do Litoměřic, poté jsem přijela na předání nemovitosti. Celý prodej pro mě znamenal prakticky jen tři krátké schůzky. Rovněž jednání pana Tesárka na mě působilo velmi milým a férovým dojmem, za což jsem opravdu vděčná a vážím si toho. Služby pana Tesárka mohu doporučit všem, kteří chtějí absolvovat bezpečný prodej nemovitosti /za dobrou cenu/, který za ně bude řidit realitní profesionál.

Marie Miffková

Již během působení Martina v Realitní společnosti Hypocentra (RSH) jsem mohl pozorovat jeho raketový růst. Vše gradovalo tím, když byl Martin vyhlášen jako realitní makléř roku dané společnosti v rámci celé ČR. A vítězství bylo plně zasloužené. Byl jsem také u jeho začátcích v online marketingu a pamatuji, jak jsme se potkali na online kurzu, kde se stejně jako já učil, jak s pomocí email marketingu prodávat. Martin se ukázal jako výborný žák, uvedl všechny nabyté zkušenosti do praxe a stal se za mě nejlepším realitním makléřem na českém internetu v oblasti online marketingu. Baví mě jeho vtipné a dynamické videoprohlídky, perfektní fotografie a weby, neotřelé prodejní nápady, ale také klasická školení. Jedno takové jsem nedávno s pár kolegy z naší firmy absolvoval a všichni jsme odcházeli nadšení a hlavně plni nápadů a inspirace. Martin má výborný přednes, mluví jasně, klidně, má zajímavé prezentace a hlavně neskutečnou zásobu příkladů z praxe = žádný teoretik nebo kopie někoho jiného. Doslova do všeho, do čeho se pustí, se přemění v úspěch a jeho první developerské projekty jako např. Vila Hovorčovice jsou toho jasným důkazem. Takže ať už Martinovi svěříte svou nemovitost k prodeji, nebo navštívíte jeho online či offline vzdělávací kurz, či s ním jen budete investovat do jeho developerských projektů, nikdy nebude litovat a naopak budete jeho další spokojený klient či kolega makléř. S takovými lidmi se vždy velmi rád potkávám a to jak pracovně, tak také soukromě, nejlépe u dobré kvalitní kávy.

Ing. Václav Ston, regionální ředitel BIDLI

Pane Tesárku, Vaše webové stránky jsou moc zajímavé, pročetla jsem si je od začátku do konce. Myslím, že i v mé branži bych se měla od Vás co učit. Klobouk dolů. Kromě toho jsem Vám chtěla ještě jednou poděkovat za velmi profesionální služby, které jste pro nás zajistil při koupi garáže. Ocenila jsem hlavně Váš velmi osobní přístup a dodržení všech ujednání a lhůt. Velmi rádi se na Vás obrátíme, kdykoli bychom potřebovali pomoci s prodejem nebo nákupem nemovitostí. Přeji Vám hodně úspěchů.

Hana Vydrová, lektorka etikety a autorka neviditelného trička

Pan Tesárek mi velmi pomohl. Kromě úžasného přístupu si mě získal i ochotou jednat se mnou, i když byl na dovolené. Doporučuji!

Petr Hajduček

Již po několikáté jsem využil služeb pana Martina Tesárka. Vím totiž, že se mohu spolehnout na skutečnou profesionalitu. Těším se na další spolupráci.

Ing. Jaroslav Buzek

S Vaší realitní společností jsem Martine maximálně spokojen, realizoval jsem přes Vás již 3 obchody k mé naprosté spokojenosti. U Vás a Vašich kolegů jsem se opakovaně setkal s profesionalitou, maximální vstřícností a solidností, mohu jí vřele doporučit.

Michal Karas, ředitel společnosti HERBADENT s.r.o.

Při hledání realitní kanceláře pro prodej naší nemovitosti a hlavně pro naši nezkušenost, jsem poměrně dlouho hledala na internetu zásadní informace a zaujal mne tehdy Váš videokurz o prodejích nemovitostí. Chtěla bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat pane Tesárku, za velice rychlý prodej naší nemovitosti, který proběhl do 30 dnů od naší první schůzky, také za slušné a vstřícné jednání, profesionální přístup a trpělivost. Byla to celá řada věcí, které byly velice důležité, jak profesionální nafocení bytu a jeho vystihující popis, tak následný soupis jednotlivých kroků, které nás čekají. Po celou dobu prodeje jsme byli v kontaktu a celý prodej nemovitosti proběhl dobře a včas. Za naši rodinu Vás opravdu můžeme jen doporučit.

Naděžda Bradáčková a Dana Klofáčová

Pane Tesárku, děkuji Vám za trpělivost a spolupráci s pronájmem našeho bytu! V budoucnu věřím opět ve Vaši pomoc. Děkuji

Martin Franc

Pane Tesárku, jelikož vychvaluji Vaše služby na všech frontách, požádal mě o Vaši adresu můj kolega z redakce. Bydlí se ženou a dvěma dcerami v Modřanech, jenže v nájemním bytě, jehož výše je každý měsíc „chrlením krve“. Pomůžete mu, než mu to zláme vaz? Děkuji za vaši pomoc!

PhDr. Danuta Beranová

Pane Tesárku, spoluprácu s Vami som vnímal pozitívne a v prípade, že niekto z mojich známych bude potrebovať pomoc realitného makléra tak s kľudným srdcom odporučím Vás ako sprostredkovateľa. Prajem veľa úspechov.

Martin Němčík

S panem Tesárkem jsme byli velmi spokojeni. Byl pečlivý, důsledný a měl s námi trpělivost a osobitý přístup. Vše měl velmi dobře připravené a propracované. Jím zpracované inzeráty na prodej našeho bytu byly poutavé a pro potenciální kupce jistě zajímavé se všemi potřebnými informacemi – žádná informace, kterou bych jako kupující chtěl vědět, nechyběla. Pana Tesárka můžeme všem klientům, ať už prodávají nebo nakupují nemovitost, vřele doporučit. Pokud bychom chtěli někdy v budoucnu my nebo někdo z našich rodinných příslušníků, přátel nebo známých, prodávat nebo kupovat nemovitost rádi znovu využijeme Vašich služeb. Rádi jsme – naše rodina – p. Tesárka poznali. Takto jsme si kvalitního realitního poradce vždy představovali.

Jiří Pořický

Přes dva měsíce jsme neúspěšně nabízeli byt na serveru Bezrealitky a čas hrál proti nám, protože jsme se brzy měli stěhovat do nového bytu. Obešel jsem tři realitní makléře a pan Tesárek si mne hned získal profesionálním, ale přátelským dojmem a nasazením. Při nabídce bytu byl schopen vypíchnout výhody, kterých jsem si ani nebyl vědom a které prodeji bytu pomohly. Zachoval chladnou hlavu, kdy já panikařil, a do poslední chvíle vyjednával s potenciálními kupci, kdy jiný makléř by mne tlačil k prodeji prvnímu zájemci. Do měsíce bylo prodáno. Tím to ale neskončilo. Kvalita služeb a ochota pana Tesárka se projevila i během období sepisování smluv, podávání návrhů na katastr a při samotném předání bytu. Vše jsme museli stihnout co nejdříve, což se povedlo. Pana Tesárka, makléře na doporučení, tak můžu s radostí doporučit!

Jan Tichý, fotograf

Vážený pane Tesárku, bylo mi ctí s Vámi spolupracovat, stejně jako s paní JUDr. Černochovou. Ráda Vás budu doporučovat dalším případným zájemcům. Inu, nemovitost se prý kupuje u obyčejného smrtelníka tak jednou za život, tedy za mou osobu mám už vrchovatě splněno (1991 – nákup, 1994 – prodej, 1995 – nákup, 1997 – prodej: vše nechtěně z rodinných důvodů, 2017 – nákup, 2019 – nákup). Takže jste takový náš poslední zlatý hřeb do transkontinentální železnice. Ale člověk nikdy neví, tak nemá říkat nikdy…

Ing. Lucie Svobodová

Děkujeme panu Michalovi Zajícovi za perfektní práci při prodeji nemovitosti a hledání nájemníka do našeho bytu. Prodej i pronájem bytu proběhl rychle a “předčil” naše očekávání. Při další příležitosti se na něj určitě opět obrátíme.

Jan a Lenka Zimovi

Po naprosto výborné zkušenosti s panem Tesárkem při koupi bytu jsem se na něj znovu obrátil s pronájmem svého bytu. Tentokrát jsem celou dobu jednal s panem Muškou a jeho profesionalita, vstřícnost a ochota byla jedinečná. Vyřešil s velkou noblesou a humorem i problémy s prvním nájemníkem, zařídil jeho vystěhování a následný úklid – zkrátka i v nepříliš standardní situaci si uměl poradit. Pokud ještě někdy budu v budoucnu řešit cokoliv, co se týká nemovitostí, nedokážu si představit, že bych nevyužil pomoc pana Mušky nebo pana Tesárka.

Petr Popek

Nikdy jsme si nemysleli, že budeme prodávat nějakou nemovitost a proto nás ani nenapadlo, jak složitý proces to může být. Když jsme se stali spolumajiteli nemovitosti z důvodu dědictví, tak nastala změna a začali jsme objevovat různá úskalí, která mohou při prodeji číhat. Proto jsme byli rádi, že jsme zvolili pana Reného Mušku jako svého makléře, protože nás provedl všemi zákrutami prodeje tak, že jsme mohli všechny starosti hodit za hlavu. Neustále jsme od něj dostávali veškeré informace o probíhajících úkonech a změnách, takže jsme měli pocit, že nás nic nemůže zaskočit. Ve chvíli, kdy kupující strana objevila na domě zapsané sídlo jakési čínské společnosti, o které nikdo neměl ani tušení a nebylo možno ji nikde nalézt, začali jsme se obavami docela hroutit. Pan Muška však sehnal veškeré potřebné informace a situaci za nás zvládl vyřešit v neuvěřitelně krátké době, čímž z nás odvalil obrovský kámen. Díky jeho pečlivosti a schopnostem řešit nečekané potíže, mohl prodej nemovitosti proběhnout ke spokojenosti všech. Nezbývá nám, než panu Muškovi za jeho práci upřímně poděkovat a doporučujeme ho každému, kdo se k prodeji nebo nákupu nemovitosti chystá. Ani my bychom neváhali a s důvěrou bychom se na něj znovu obrátili.

Karel a Hana Aušprunkovi

Pana Mušku mohu jako realitního makléře jedině doporučit – k prodeji naší nemovitosti přistoupil profesionálně a s plným nasazením, zároveň oceňuji jeho férový a lidský přístup. Bylo znát, že prodej domu pro něj není pouze prostředkem k získání výsledných procent, ale že mu záleží na tom, aby prezentace nemovitosti a průběh obchodu včetně právního poradenství byli na top úrovni. V případě prodeje další nemovitosti ráda využiji jeho služeb znovu.

Věra Kučerová

Se službami realitního makléře pana R. Mušky jsem byla velice spokojená. Zprostředkoval nám prodej bytu po mamince, který proběhl neskutečně rychle, bez stresu a komplikací. Vše vyřídil za nás a byl velice vstřícný a ochotný. Je vidět , že své práci rozumí a dělá ji dobře. Pokud bude někdo z mých známých potřebovat pomoc při koupi, nebo prodeji bytu, ráda pana Mušku doporučím. Ještě jednou moc děkuji. 

Helena Racochová

Začátek je vždy důležitý a v investování to platí dvojnásobně. Pokud přemýšlíte o investici do nemovitosti a chcete minimalizovat riziko, je dobré načerpat co nejvíce znalostí, aby jste u své první investice neudělali zásadní chybu. Martin Tesárek Vám na svém Investičním semináři prozradí nezbytné informace, které potřebujete vědět, aby jste do světa investování vykročili správným směrem.

Jaroslav Kraus

Martine, děkuji za přínosný seminář, který mi pomohl zodpovědět několik otázek a nasměrovat. Je vidět, že se oboru věnuješ dlouho a je i Tvým koníčkem. Odcházím s tím, že jsi mi otevřel obzory a ukázal, na co se při koupi investice zaměřit. A že toho není málo! Odnáším si taky několik tipů na aplikace a hlavně materiály, kterou budu určitě při vyhodnocování investice používat. Ráda přijdu na další tvé semináře.

Ing. Monika Vrbová, marketing, produkce Makro CZ & METRO SK

Semináře pro budoucí investory jsem se rozhodl zúčastnit proto, že již delší dobu přemýšlím o dlouhodobé investici, která by suplovala částečný pravidelný příjem. Jako asi každý člověk, co plánuje investici do nemovitostí, tak moje znalosti a vědomosti byly čerpány z nahodilých článků na webu a dlouhých hodin hledání na Srealitách. Stále však bez konečného rozhodnutí, co vlastně hledám. Na investiční seminář jsem šel s představou, že dostanu návod na to, co hledat, kde, za kolik a jaký by z toho mohl být příjem. Martin mi však pomohl se na se na investici podívat z jiných úhlů pohledu. Nejprve nás seznámil se situací na současném českém trhu s nemovitostmi v Praze i regionech. Následovala pro mě velmi důležitá část a to jak si správně spočítat samotnou výnosnost nemovitosti (otevřel mi oči se spousty náklady, o kterých jako investor začátečník vůbec neuvažuji). Dále se s námi podělil o “nebezpečích”, které může nákup nemovitosti provázet. Tyto informace byly pro mě velmi důležité, protože do té doby jsem o této stránce příliš neuvažoval dokonce bych řekl, že jsem jí dost podceňoval. Sám sebe jsem utvrdil, že rozhodně nechci riskovat to, že se obchod nepovede. Pro mě je velmi důležité vědět o všech nebezpečích, které s danou transakcí mohou nastat a nenechávat náhodě, že to prostě vyjde. Další velmi důležitou informací bylo pro mě určení “skutečné” ceny nemovitosti, což je v realitách vždy trochu neznámá, ale Martin nás vtáhl do problematiky a rozkryl různé pohledy na servery zabývající se cenovými mapami realit. Po více jak 3 hodinách semináře jsem sice neodcházel a jasným doporučení kup “TOHLE“, ale zato jsem odcházel s jiným pohledem na celý proces investice. Nejprve si musím sám pro sebe říct, co od investice očekávám, jestli to co očekávám je reálné na současném trhu, kolik mě to všechno bude stát a hlavně do jaké míry rizika jsem ochotný se svojí investicí jít a co jsem ochoten pro to udělat nebo dělat opakovaně. Semináře byl ve velmi pohodové atmosféře a odcházel jsem se super pocitem, mnoha informacemi, kontakty na další investory a především reálným pohledem na investování do nemovitostí. Po necelém týdnu mi od Martina přišel e-mail, ve které mi zaslal shrnutí semináře, excel s automatickým výpočtem návratnosti a nemovitosti, který používám při každém vyhodnocení nemovitosti a spoustu důležitých odkazů s informacemi k investicím. Rád bych tímto textem Martinovi poděkoval a popřál mu mnoho spokojených investorů. Martin Tesárek je opravdový realitní profesionál, který je ochotný se o své znalosti a zkušenosti podělit.

Mgr. Petr Hanzlík, jednatel společnosti jsmeinline.cz

Ak ste maklér a hľadáte človeka, od ktorého sa chcete inšpirovať k lepšej práci, ktorá vám bude prinášať výsledky, tak sa určite obráťte na Martin Tesárek. Ja sa veľmi rád učím novým veciam a aj z toho dôvodu som Martina požiadal o platenú hodinovú konzuláciu. Pripravil som si témy, o ktorých som sa chcel s ním baviť, on sa na tieto témy svedomito pripravil, a svoj čas mi venoval na 100 %. Mne osobne to prinieslo nový pohľad na veci, ktoré ma zaujímali a som si istý, že vďaka jeho radám budem ešte efektívnejší, čo sa prejaví aj na ešte lepších výsledkoch. POZOR, nie len v pracovnom živote. Ak sa pýtate, či by ste mali spraviť to isté čo ja, tak vám poradím a neváhajte mu napísať. O tom, že je Martin inšpiratívny človek nie je pochýb, ale jeho vedomosti a pohľad na túto prácu vám určite otvoria oči vo veľa smeroch. Martin ďakujem a veľmi rád sa s tebo ešte touto formou porozprávam. Moje hodnotenie je 10/10.

Tomáš Porubský, realitní makléř

Pro prodej nemovitosti přes realitního makléře jsem se rozhodla, jelikož jsem chtěla ušetřit čas a starosti. Využít zkušenosti a know-how někoho, kdo se v oboru již nějakou dobu pohybuje. Potřebovala jsem také objektivně poradit s cenou, abych mohla nemovitost co nejrychleji a nejvýhodněji prodat. Informace o realitních kancelářích jsem sháněla především na internetu. Po pročítání negativních hodnocení se okruh těch, které přicházely v úvahu, zužoval. Vaši kancelář jsem si vybrala pocitově – z Vaší prezentace jsem vycítila profesionalitu a chuť do práce, zaujalo mě i to, že jste na portále Na volné noze. Bylo mi sympatické, že jste menší realitka, u které se dá očekávat bližší spolupráce, což se potvrdilo. Jako realitní makléř jste mě zaujal především přístupem, zájmem o práci, profesionalitou, rozsahem služeb a smyslem pro detail. Na rozdíl od větších realitek, kde si vás přehazují od jednoho zaměstnance k druhému, jsme po celou dobu jednali výhradně spolu. Se službami jsem byla spokojená v celém rozsahu. Velmi oceňuji také pomoc při nákupu nového bytu, rešerši smluv i vyjednání finanční úschovy. Já se nemusela starat prakticky o nic. Za provizi jsem dostala kompletní servis a má nemovitost se prodala za maximální cenu.

Marie Pospíšilová

S pane Tesárkem jsme byli na 110 % spokojeni. Takto nějak si představuji služby a support realitního makléře. Naprostá profesinalita a bezproblémový proces koupě bytu pouze dokládá to, že jsme se obrátili na tu správnou společnost. Nyní již spokojeně bydlíme a jestli mohu doporučit realitního makléře, tak Martin Tesarek Real Estate je určitě ta správná volba. Děkujeme.

Martin Rachman

Pan Tesárek nám pomohl splnit si sen. Pozemek jsme našli v době krátce po mateřské a již s jednou hypotékou na byt. Zkusit získat druhou hypotéku byla tedy výzva… Se společností Modrá pyramida se jednání velice táhla a stále bylo potřeba dokládat další a další dokumenty. P. Tesárek nám však dal dostatek časového prostoru a netlačil na nás. Jsme za to moc vděční, protože naše trpělivost byla již jednu dobu s vyřizováním úvěru u konce. Nakonec jsme se naštěstí rozhodli přejít k jinému bankovnímu ústavu. Najednou nabralo vše na obrátkách a do dvou týdnů byl u KB bez jakýchkoliv komplikací úvěr schválen a my si tak mohli splnit svůj sen. Ještě jednou velice děkujeme za trpělivost a ochotu se kterou celý nákup pozemku probíhal. Určitě služby p. Tesárka doporučujeme a sami se rádi vrátíme, až budeme prodávat jednou náš byt. Děkujeme!

Martina Koupená

Pan Tesárek mi pomohl s koupí bytu k mé maximální spokojenosti. Nemusel jsem se téměř o nic starat, vše potřebné zařídil a s ochotou mi jednotlivé kroky vysvětloval. Díky němu proběhlo vše hladce. Obzvláště vděčný jsem za jeho trpělivé jednání s prodávající stranou, se kterou to nebylo vůbec jednoduché. Touto cestou bych mu chtěl ještě jednou poděkovat a jeho služby mohu jen vřele doporučit.

Tomáš Popek

S pánom Tesárkem sme spolupracovali už dva krát – najprv pri kúpe stavebného pozemku v Rostoklatech a následne pri prenájme našeho bytu v Prahe. V obidvoch prípadoch hodnotím spoluprácu ako vynikajúcu. Pán Tesárek je profesionál, ktorý dokáže zabezpečiť všetko od profesionálneho fotografa až po vynikajúci právny servis. Veľmi kladne hodnotím jeho komunikáciu, ktorá je vždy rýchla a maximálne vecná. Ak budem niekedy v budúcnosti potrebovať služby realitného makléra, určite sa znovu obrátim na p. Tesárka a zároveň ho budem doporučovať všetkým mojim známym.

Michal Fazekaš

Se službami pana Tesárka jsme velice spokojeni. Našel nám v krátkém čase spolehlivé nájemníky a stará se samostatně v naší nepřítomnosti o řešení záležitostí spojených s našim bytem. Jednání s ním je vždy příjemné a konstruktivní. Děkujeme!

Rodina Moroz

Se službami pana Tesárka jsme moc spokojení a můžeme je vřele doporučit. Máme již z dřívějška špatnou zkušenost s jednou velkou známou realitkou, naproti tomu spolupráce s panem Tesárkem a jeho týmem byla úplně o něčem jiném. Dokázali přizpůsobit podmínky obchodu potřebám a požadavkům obou stran, vždy dodrželi vše, na čem jsme se dohodli a koupě tak proběhla hladce. Pane Tesárku, děkujeme za Vaše služby a budeme-li potřebovat, rádi se na Vás znovu obrátíme.

Ivo a Monika Dokoupilovi

Martina Tesárka jsem doporučil majiteli při prodávání pozemků. Hledali jsme totiž parcelu pro realizaci našeho projektu. Našli jsme soubor 14 pozemků, z nichž nebyl několik let prodaný ani jeden. K pozemkům nebyla dokončená komunikace, přípojky vody ani kanalizace. Dokončeny byly pouze přípojky elektřiny. Sousedé z vedlejší lokality nás od koupě zrazovali s tím, že se sítí nebo komunikace nikdy nedočkáme. Pozemky v té době prodávala jiná realitní společnost. Po projevení zájmu jsme velmi rychle obdrželi rezervační smlouvu, ale budoucí kupní smlouvu jsme prý mohli vidět až po zaplacení rezervace. Spojili jsme se přímo s majitelem pozemků a domluvili podmínky, které zajišťovaly, že pokud sítě nebudou dokončeny, nezaplatíme polovinu ceny pozemku. Chtěli jsme, aby se stejně postupovalo i v dalších případech, a oslovili jsme makléře na doporučení Martina Tesárka. Martin se setkal s majitelem všech pozemků a během pár minut se domluvili na spolupráci. Martin připravil smlouvy, které garantovaly budoucím kupcům dostavbu všech IS a zároveň byly férové pro současného majitele. Martin nevystavil pouze inzerát na realitní portály. Pro lokalitu vytvořil samostatnou webovou prezentaci, kde pravidelně zveřejňoval nové informace. Vzniklo několik videí, která představovala obec a strategické umístění pozemků. Krátce poté, co Martin převzal po bývalé realitní kanceláři prodej do svých rukou, se začal prodávat jeden pozemek za druhým. S postupným prodejem pozemků získal majitel lokality finance na budování IS a věci se daly do pohybu. Během několika měsíců se prodaly všechny parcely a rozdíl mezi prvním a posledním prodávaným pozemkem stejné rozlohy činil bezmála 1 000 000 Kč. Pokud chcete mít jistotu, že vaše nemovitost bude mít při prodeji nadstandardní péči, určitě se na Martina a jeho tým obraťte.

Pavel Tesárek, zakladatel portálu svepomoci.cz

Martin, s Vasou spolupracou som bola velmi spokojna. Otvoreny pristup, kvalitne poradenstvo, jasne naplanovane kroky, plna informovanost o spolupraci, ludskost, z nalost celej problematiky a s tym suvisiace kroky a rychlost v celom procese predaja. Co som najviac ocenila bolo, ze sa jednalo o balicek sluzieb „all inclusive“ – od pripravy inzeratu, perfektne video prehliadky, az po vypracovanie danoveho priznania a odhlasenia z katastra nemovisti. To vsetko mi dovolilo plne doverovat vo zajomnu spolupracu a plne sa na Vas spolahnut. Bez Vasej spoluprace by som predaj bytu urcite nezvladla! V pripade predaja alebo kupy nemovitosti v buducnosti sa na Vas urite obratim a budem Vas odporucat vsetkym svojim znamym. Dakujem!

Ing. Andrea Majkovičová

Bydlím ve Frýdlantském výběžku a když jsem chtěla prodávat svůj dům, dostala se ke mně informace o realitním on-line kurzu Martina Tesárka. Kurz jsem shlédla a napadlo mě, že by bylo skvělé, kdybych při prodeji domu mohla spolupracovala právě s Martinem, a tak jsem mu hned druhý den zatelefonovala. Udělala jsem dobře, že jsem dala na svou intuici. Ačkoliv Martin spolupracuje především s klienty z Prahy a jejího okolí, reagoval velmi pružně a nabídl mi možnost, jak by mi s prodejem mého domu mohl pomoci. Na naši vzájemné spolupráci jsem si nejvíce cenila toho, jak Martin dokáže skloubit profesionální jednání realitního makléře s otevřeností, upřímností a laskavostí, která se ve světě byznysu nevidí úplně často. Je to zkrátka profesionál se srdcem „na pravém místě.

Klára Heytmánková

Martine, boli sme s Vami veľmi spokojeni, takže verím, že Vaše schopnosti a služby realitnej kancelárie určíte rad využijem, čí už osobne, alebo Vás doporučim svojim známym. Majte sa krásne.

Martin a Zuzana Andrejčíkovi

Vážený pane Tesárku, oceňuji Vaše slušné a korektní jednání, které máte ke svým klientům. Když budu potřebovat služby realitní kanceláře, vím na koho se mám obrátit.

Milan Čálek

Martine, těšila mě spolupráce s Vámi a děkuji, že jste nám tolik pomohl s prodejem bytu

Andrea Blahovská

Pane Tesárku, chci Vám ještě jednou poděkovat za péči, kterou jste nám věnoval. Včera dcera obdržela peníze na účet, plynárny i elektrárny poslaly vyúčtování. Ukončení smluvního vztahu máme už i se sdružením vlastníků. Přejeme Vám v novém roce co nejvíce takto spokojených klientů, jakým je naše rodina.

Dr. Jaroslav Beran

Když jsem se rozhodla prodat byt, abych si mohla pořídit lepší, ani jsem si nedokázala představit, co všechno to může obnášet, natož že to všechno zvládnu sama. Kamarádka mi doporučila Makléře na doporučení a mě přišel nápad všechny ty starosti za přijatelnou cenu outsourcovat, geniální. Sešli jsme se s Martinem a za pár dní se můj byt už nabízel zájemcům. Největší obchod v mém životě se obešel téměř bez mého přičinění. Jediné, co jsem musela udělat, bylo dorazit na několik nutných podpisů k realizaci prodeje, jinak se vše obešlo beze mne. Kromě toho, že jsem se vyhnula nepříjemné administrativě, papírování a zjišťování, co všechno je vlastně potřeba, mě tohle řešení ušetřilo hlavně velkého stresu. Měla jsem jistotu, že vše proběhne správně, protože byt prodává člověk, který tomu rozumí a ví, co vše je potřeba. Byt se prodal za požadovanou cenu a tak rychle, až mě zaskočilo, že už se musím stěhovat. Martin byl po celou dobu trpělivě k dispozici pro mé lajcké otázky a vše proběhlo naprosto v pohodě. Teď už díky prodeji šťastně bydlím ve svém novém vysněném bytě a kdybych ho náhodou někdy v budoucnu chtěla prodat, udělám to úplně stejně, zavolám Martinovi.

Petra Větrovská, PPC specialistka