Video rozhovory s úspěšnými realitními investory

ZPĚT K VÝPISU ČLÁNKŮ

Jak přemýšlí úspěšný realitní investor? Co ho přivedlo k investování do nemovitostí? Kolik aktuálně vlastní nemovitostí? Jak nákupy financuje? Kde hledá zajímavé investiční příležitosti? S jakým minimálním výnosem se spokojí? V čem vidí rizika? Jak se dívá na realitní krizi? Přijde? A kdy? Jaká investiční rada ho vyloženě zklamala? Kde čerpá vzdělání? Jakou knihu by doporučil začínajícímu investorovi?

Tyto a další otázky jsem položil už více jak 14 realitním investorům, které v průběhu své práce potkávám. Jsou to zajímaví a inspirativní lidé s ještě zajímavějším životním příběhem. Pusťte si některý z rozhovorů a nechte se inspirovat.

Firaz Muinov na téma investování do komerčních nemovitostí

Pavla Matěnová o pasivním příjmu a investování v Praze

Adam Wojnar o investování v Anglii

Jiří Fuxa o investování na severu Čech

Martin Tesárek o investiční společnosti 2M INVEST

Juraj Sutoris o náboru investičních nemovitostí

Líbí se vám moje rozhovory s realitními investory? Tak pak navštivte stránku www.realitniinvestori.cz zakupte si můj e-book, nebo audio-book o investování do nemovitostí a ZDARMA ZÍSKÁTE PŘÍSTUP do uzavřené členské sekce, kde každých 14 dnů přidávám nový rozhovor s realitním investorem, nebo zajímavý článek o investování, nebo financování investičních nemovitostí. Zařaďte se mezi víc než 400 podobně smýšlejících lidí, kteří myslí na svou budoucnost a nechtějí spoléhat na státní důchod.